Askoa İçeriği Nedir?

Askoa tamamen bitkisel içeriğe sahip bir takviye ürünüdür. Solunum rahatsızlıkları, vücut direncinin güçlenmesi gibi birçok konuda etkili çözümler sunar.  Ayrıca sigara gibi zararlı alışkanlıkların getirdiği olumsuz durumlara karşı da etkili bir destek ürünüdür. Askoa içeriğine baktığımızda doğal özlerden meydana geldiğini belirtebiliriz.

 Ürünün içerisinde kızılçam kozalağı ekstratı,  ekinezya ekstratı, kekik, adaçayı,  biberiye,  ısırgan, okaliptüs, nane suyu yer alır. Bu doğal özler sayesinde bu ürün birçok rahatsızlığa karşı ek tedavi ürünü olarak kullanılabilir.  Sağlıklı bir akciğere sahip olmak ve daha sağlıklı nefes alabilmek için sizler de Askoa kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünü kullanmadan önce hangi konularda  yardımcı olabileceğini merak ediyorsanız sizlere bu konuda bilgi verelim.

askoa ile sağlıklı solunum

Askoa Neye İyi Gelir?

Askoa bitkisel bilişenleri sayesinde yan etkisi olmayan bir üründür. Bu ürünü kullanabileceğiniz durumlar da şu şekilde sıralanabilir;

  • Antiviral, anti mikrobiyal, anti parazitik,  anti tümör ve çok güçlü bir antioksidan olarak kullanılabilir.
  • Vücudunuzda antikor üretiminin artmasına yardımcı olan bir üründür.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun direncini arttırır. Buna bağlı olarak birçok hastalığa karşı etkili bir savunucudur.
  • Grip ve nesle nezle gibi hastalıklara yol açan virüslere karşı da etkilidir.
  • İnfuenza ve herpes virüsünün büyümesine engel olacak bir takviyedir.

Askoa genel olarak akciğer, sinüs ve  solunum yollarının  detoksu için geliştirilen ve güçlü nefes almanızı sağlayacak bir üründür. Bu ürün doğal bir formüldür ve kanıtlanmış bir yan etkisi yoktur.

Askoa Nasıl Kullanılır?

Askoa düzenli kullanımda birçok etkiyi bir arada gösteren bir üründür. Bu ürünün kullanım süresi etkilerini ortaya koymaktadır;

  • 30 günlük başlangıç ve devam paketi kullanımda akciğerlerinizin güçlenmesine yardımcı olsun.  Zaman içinde de yaşadığınız öksürük sorunlarını ortadan kaldırır.
  • 60 günlük uzman önerisi paketi akciğerlerinizi katranlardan temizleyen bir üründür. Ayrıca düzenli kullanımda bu süre içinde vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.
  • 90 günlük garantili tedavi paketi ise  rahat nefes almanızı sağlar ve hücre yenilenmesini destekler.
askoa solunum temizleyici

Askoa kullanım her hafta bir defa olacak şekilde yapılabilir. Bu ürünü düzenli kullanırsanız beklenen etkiyi görebilirsiniz. Bileşenlerine karşı bir alerjiniz varsa kullanmadan evvel doktorunuza başvurabilirsiniz.  Solunum sisteminizin düzenlenmesi ve iyileşmesinde son derece etkili bir takviyedir.

Askoa Kullanıcı Yorumları

Askoa solunum sorunlarının yanı sıra hücre yenilenmesi ve toksinlerin vücuttan uzaklaştırılması gibi birçok konuda da etkili çözümler sunan bir üründür. Askoa kullanıcı yorumları ürünün beklenen etkileri gösterdiğini ortaya koymaktadır. Tabii beklediğiniz etkiye göre ürünü 30 gün, 60 gün ya da 90 gün kullanmanız gerekebilir.

Sizler de kullanmaya başladığınızda yaşadığınız etkiyi ve deneyimlerinizi diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Klinik ortamlarda yapılan araştırmalar da bu ürünün bir yan etkisini belirlemediği gibi tavsiye edilen şekilde tüketildiğinde vaat ettiği etkiyi sağladığını göstermektedir.