Askoa Plus Nasıl Kullanılır?

Askoa plus kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Günlük kullanıma uygun olarak hazırlanmasından dolayı kullanımı kolay olması için şaseler halinde satışı yapılmaktadır. Günde ya da 2 günde 1 kez sabahları aç karna içmek yeterli gelmektedir. Kişi tercihine göre günde 1 kez de kullanım sağlarsa herhangi bir kayıp yaşamayacaktır. Ancak ilk başlanıldığı 1 aylık süreç içerisinde her gün 1 şase tüketimi önemlidir.

1 şase açıldıktan sonra bir bardak suya karıştırıp tüketebilirsiniz. Aç karna kullanılması ürünün etkisi açısından önemlidir. Kesinlikle sabahları kullanım gerektirir. Doğal bir ürün olduğu için tadı konusunda neredeyse hiç sorun yaşamazsınız ancak tadıyla ilgili sorun yaşarsanız kişi 2 günde bir olarak tüketmeye devam etmeli ya da su seviyesini attırarak tadını bastırmalıdır.

Ortalama 1 ayda hızlı bir şekilde kendinize göre faydalar görmeye başlayacaksınızdır. Özellikle solunum konusunda sorun yaşayan bireylerin 1 aylık süreci tamamlamadan ürün hakkında bir fikir belirlemesi kesinlikle yazık olacaktır. Önemli bir konuda, sağlığa hizmet veren bir ürün olduğu için kullanıcıların sabırlı olmasını bekliyoruz. Kesinlikle uzun yıllar boyu tahrip olmuş akciğerlerin temizlenmesi anında gerçekleşecek bir durum değildir. Askoa plus kullanımı hakkında dikkat edilmesi gerekenler bu kadardır.

askoa plus kullanımı

Askoa Plus Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kesinlikle ürünü düzenli bir şekilde kullandığınıza emin olmalısınız. Eğer ürünü çok fazla aksatıyor ve tüketmeden birkaç günden fazla geçiriyorsanız yapacağı temizlik ve onarım ciddi seviyelerde düşecektir. Aynı zaman kullanırken sigara tüketiminin azaltılması onarımın daha hızlı olmasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra sigara bağımlılığınız akciğerlerin temizlenme sürecinde kolaylaşacaktır.

Bu süreçte kişi biraz da iradesinin yardımı ile tamamen sigaradan kurtulabilir. Ürün akciğerlerdeki nikotini temizlediği için vücudun nikotin bağımlılığı tamamen ortadan kalkmaktadır.

Askoa plus için dikkat edilmesi gereken bir başka konu ise saklama koşullarıdır. Ürünü oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Ancak kesinlikle doğrudan güneş almayan ve kuru bir yerde olduğunda emin olunuz. Buz dolabı gibi soğuk ortamlar ürünün kimyasında değişime neden olabilmektedir. Bu nedenle bir dolap içerisinde muhafaza etmeniz oldukça önemlidir. Artık kendiniz için yapmanız gerekenleri bildiğinize göre geriye kalan tek şey askoa sipariş vermek. İndirimli lansman fiyatlarından sipariş vermek için hemen bağlantıya tıklayabilirsiniz.